Lycanthropic Tales
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Lycanthropic Times #1
Mamy pierwszy letni miesiąc Lykańskiego cyklu na Nubari. Oznacza to nabory na okręty, gromadzenie zapasów i początek międzygalaktycznych przygód. Zaciągnij się na okręt już dziś lub zdobądź własny. Podróże czas zacząć ;)
Szukaj
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Top posting users this week
No user

Latest topics
» Główne Laboratorium
Więzienie Quellarin I_icon_minitimeWto Mar 08, 2016 12:05 am by Jasmin Sansita

» Evangelin "Venorsh"
Więzienie Quellarin I_icon_minitimePon Mar 07, 2016 11:00 pm by Vamalsa Phar'sab

» Skojarzenia...
Więzienie Quellarin I_icon_minitimeNie Lut 22, 2015 11:30 pm by Fény Lyset

» Wrak Okrętu Reversów "Abissynial"
Więzienie Quellarin I_icon_minitimeCzw Lut 19, 2015 10:05 pm by Lykan

» Abyss
Więzienie Quellarin I_icon_minitimeCzw Lut 19, 2015 10:03 pm by Lykan

» Co by było gdyby...
Więzienie Quellarin I_icon_minitimeWto Lut 17, 2015 11:43 pm by Fény Lyset

» Poszukiwani
Więzienie Quellarin I_icon_minitimeSro Lut 11, 2015 1:40 pm by Vilandra Margon'em-Tah

» Dopracowywanie postaci
Więzienie Quellarin I_icon_minitimeSob Lut 07, 2015 11:16 am by Haakon Agerskov

» Bloodsuckersi
Więzienie Quellarin I_icon_minitimeSob Lut 07, 2015 11:10 am by Haakon Agerskov

Administracja

Kamyk

Rime

Więzienie Quellarin

3 posters

Go down

Więzienie Quellarin Empty Więzienie Quellarin

Pisanie  Haakon Agerskov Nie Gru 21, 2014 6:06 pm

Najcięższe więzienie i najsławniejsze w całej przestrzeni kosmicznej Smile
Haakon Agerskov
Haakon Agerskov
Admirał Floty Porozumienia
Admirał Floty Porozumienia

Male Liczba postów : 65
Join date : 25/01/2013

Karta Postaci
Wiek (w latach): 4125
Rasa: Xandrianie
Zawód: Żołnierz

https://lycanthropic-tales.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Więzienie Quellarin Empty EPIZOD #11 Like Mother like Son

Pisanie  Drilmmertsa Pesidonkilors Czw Sty 08, 2015 4:59 pm

Drilmmertsa, córka szyszki porozumienia, Zarządcy Lykańskich Miast. Młoda i waleczna. Przytłoczona dużą odpowiedzialnością - ochroną wiecznie dryfującego i najlepiej strzeżonego więzienia lykańskiej floty - Więzienia Quellarin. Przybrana matka wychowanego w więzieniu Ubu-sabu'shańskiego bękarta - Rissa Umpera. Nieugięta i wolna od uczuć - kieruje się zawsze rozwagą. Oto ona stoi teraz i przygląda się skrawkowi wszechświata wyłaniającemu się z okna jej biura, jak zwykła pieszczotliwie nawyzwać swój mostek dowodzenia.
- Pamiętam jak byłeś małym chłopcem. - zawsze zaczynała swoją rozmowę z Rissem od dych słów, gdy chciała poruszyć poważny lub drażliwy temat.
- Biegałeś po całym obiekcie i ciężko było za tobą nadążyć... i do tego wszystkiego chłonąłeś wiedzę jak gąbka...
Drilmmertsa Pesidonkilors
Drilmmertsa Pesidonkilors
Zarządca Więzienia Quellarin
Zarządca Więzienia Quellarin

Female Liczba postów : 5
Join date : 08/01/2015
Age : 678
Skąd : Abhan // Perseusz

Karta Postaci
Wiek (w latach): 669
Rasa: Lykanie
Zawód: Żołnierz

Powrót do góry Go down

Więzienie Quellarin Empty Re: Więzienie Quellarin

Pisanie  Riss Umper Czw Sty 08, 2015 5:12 pm

- Matko, co chcesz mi powiedzieć? - zaniepokoił się Umper.
"Matka", to było ciężkie do usłyszenia słowo w tej części wszechświata. "Matka" nigdzie indziej nie miała tak potężnej władzy na swoim potomkiem jak na Ziemi, a jednak Riss tak nazywał Drilmmertsa. Nauczyła go wszystkiego co musiał wiedzieć o świecie... i o Ubu-Sabu'sh... I nigdy nie dała mu odczuć, że jest jednym z wyrzutków... Pomogła przetrwać ciężkie dni przemiany... i chociaż nie dała po sobie poznać, że obawiała się o jego życie - wiedział, że martwiła się o niego.
Riss Umper
Riss Umper
Służba Więzienna
Służba Więzienna

Male Liczba postów : 5
Join date : 07/01/2015
Age : 43
Skąd : Quellarin // Inter-galactics

Karta Postaci
Wiek (w latach): 35
Rasa: Reversi
Zawód:

Powrót do góry Go down

Więzienie Quellarin Empty Re: Więzienie Quellarin

Pisanie  Drilmmertsa Pesidonkilors Czw Sty 08, 2015 5:18 pm

- Dzisiejszej nocy zgładziliśmy Nilahm Moswadsawern. - powiedziała jednym tchem. Zawsze obawiała się jak zareaguje Riss - Nilham dała mu życie. I chociaż "matka" w ich wszechświecie nie miała znaczenia, to jednak przynależność i identyfikacja z daną rasą były dość silnym spoiwem i motorem napędowym do działania. Może dlatego dała ciche przyzwolenie Net'ghullinowi na przemienienie młodego Umpera, choć było to bardzo ryzykowne przedsięwzięcie...
Drilmmertsa Pesidonkilors
Drilmmertsa Pesidonkilors
Zarządca Więzienia Quellarin
Zarządca Więzienia Quellarin

Female Liczba postów : 5
Join date : 08/01/2015
Age : 678
Skąd : Abhan // Perseusz

Karta Postaci
Wiek (w latach): 669
Rasa: Lykanie
Zawód: Żołnierz

Powrót do góry Go down

Więzienie Quellarin Empty Re: Więzienie Quellarin

Pisanie  Riss Umper Czw Sty 08, 2015 5:24 pm

Riss wzruszył tylko ramionami. - Każdy płaci za swoje czyny. - i szorstko dodał. Nilahm nie zajmowała się nim. Nie wiedział dlaczego zdecydowała się na potomka. Fakt, wieść o jej śmierci zakuła go, ale od kilkunastu lat nie należała do jego gatunku i ból nie był tak silny... Teraz rozmowa ze skazaną przypomniała mu się. - Ona nie tyle pozwoliła mu cię użądlić, co wręcz po to go tu ściągnęła. Jesteś głupcem jeśli myślisz, że jej na tobie zależy. Jest taka sama jak całe lykańskie porozumienie. Kiedyś to zrozumiesz... Nie dziś, nie jutro... w swoim czasie. Oni się ciebie boją dlatego uczynili cię podobnym do siebie... i dlatego opóźniają moją egzekucję..."
Riss Umper
Riss Umper
Służba Więzienna
Służba Więzienna

Male Liczba postów : 5
Join date : 07/01/2015
Age : 43
Skąd : Quellarin // Inter-galactics

Karta Postaci
Wiek (w latach): 35
Rasa: Reversi
Zawód:

Powrót do góry Go down

Więzienie Quellarin Empty Re: Więzienie Quellarin

Pisanie  Drilmmertsa Pesidonkilors Pon Sty 12, 2015 11:17 pm

- Wojna o przetrwanie trwa od zarania dziejów. Wymaga od nas poświęceń i podejmowania trudnych decyzji. Niekiedy nakłada obowiązek wyboru między jednym, a drugim złem... - zamyśliła się przez chwilę, po czym podeszła do Rissa i pogładziła go po twarzy, jak na zatroskaną matkę przystało.
- Być może teraz zastanawiasz się nad tym co się stało i czy było to dziełem przypadku czy celowym działaniem... - zawiesiła na chwilę głos przyglądając się bacznie młodzieńcowi mówiąc o owym dniu, gdy Umper został przemieniony w Bloodsuckersa. - Nigdy nie zadałeś mi tego pytania, ale ja mam wrażenie, że cię ono dręczy, synu. Że chcesz wiedzieć, czy Nilahm miała rację. - znów przerwała patrząc na chłopca. Zauważyła, że poruszyła tę właściwą strunę.
- Nilahm zrodziła cię, bo myślała że pomożesz jej w ucieczce. Chciała cię wykorzystać i porzucić. Oczywiście, nie każę ci brać tego za pewnik... Fakt jest taki, że jej potomstwo musiało zostać zgładzone. Dałam ci tylko szansę, nikłą szansę na przeżycie i ją wykorzystałeś. Nie powinieneś czuć się z tego powodu zły, smutny ani potraktowany niesprawiedliwie. Zrozumiem, jeśli będziesz chciał odejść... Być może nawet powinieneś opuścić tą stację i poukładać sobie pewne sprawy... Myślę, że niedługo będzie to możliwe, gdyż powraca Net'ghullin. - dodała ostatnie zdanie jakby obojętnie.
Drilmmertsa Pesidonkilors
Drilmmertsa Pesidonkilors
Zarządca Więzienia Quellarin
Zarządca Więzienia Quellarin

Female Liczba postów : 5
Join date : 08/01/2015
Age : 678
Skąd : Abhan // Perseusz

Karta Postaci
Wiek (w latach): 669
Rasa: Lykanie
Zawód: Żołnierz

Powrót do góry Go down

Więzienie Quellarin Empty Re: Więzienie Quellarin

Pisanie  Riss Umper Pią Sty 16, 2015 11:45 am

Umper nie spodziewał się usłyszeć takich słów od matki. Być może gdyby nie poczęstowała go tą prawdą słowa Nilahm zatruwałyby jego umysł aż po kres dni... Nie potrafił ukryć zdumienia, co do faktów, które przedstawiła Drilmmertsa. I musiał przyznać przed sobą samym, że odetchnął z ulgą.
Czy czuł nienawiść do tej kobiety? Nie, nie potrafiłby. Dała mu znacznie więcej niż mógłby od niej żądać. Dała mu wolność i życie. Nowe życie - nie zapisaną kartę...
- Dziękuję za szczerość. - powiedział Riss - Bardzo wiele to dla mnie znaczy. - po chwili dodał - Nie wydaje mi się, żebym miał jakiś powód, aby opuszczać stację. - uśmiechnał się i odszedł do swoich spraw.

//2x zt
Riss Umper
Riss Umper
Służba Więzienna
Służba Więzienna

Male Liczba postów : 5
Join date : 07/01/2015
Age : 43
Skąd : Quellarin // Inter-galactics

Karta Postaci
Wiek (w latach): 35
Rasa: Reversi
Zawód:

Powrót do góry Go down

Więzienie Quellarin Empty Re: Więzienie Quellarin

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach